středa 10. srpna 2016

     S tím zbořeništěm u vchodu na pastvinu nemáme my nic společného.

     Tedy trošku máme, jak by ne, ale jelikož nejsou přímé důkazy, tak vlastně nemáme. Bez důkazů se jedná o křivé obvinění a to je v lidském zákoníku trestné, takže smůla!

     Ale borec Amík, byť je největším borcem ve vesmíru, by asi měl s těmi hrátky s drátky přestat, tohle nevěstí nic dobrého. Služka sice většinou jenom vyhrožuje, ale je schopna do toho všeho naoko přepažovacího elektřinu pustit. Bohatě stačilo, co nahoře na pastvině předváděla dneska.

     Byli jsme tam totiž všichni. Já s borcem pod sedlem, děti v sedlech. A museli jsme jako dvě trubky klusat tam a zpátky, zatímco služka řádila vepředu, že prý má těch našich alotrií dost a naprosto nehorázně a sprostě nám to tam přehradila.

     A jako prát a šťouchat se teď máme kde? Trapně na volném prostoru? To umí každý pitomec. Skutečné umění je pošťuchovat se v malém prostoru a ještě v blátě, ale i to nám služka odřízla, a že prý tam zaseje trávu a minimálně rok tam koňská hnáta nešlápne.

     Je zlá, blbá a zlomyslná.

     A bude hůř, protože přestěhovala i nádrž na vodu. Takovou tu obří, jak není používaná, protože majitelka Amíka před třemi lety utrhla kličku a dodneška nikdo-služka nebyl schopen sehnat novou. Jako nám to nevadí, nám je vcelku putna, odkud a jak nám přitéká voda, ale přesunutá nádrž jinam už trošku na štíru je, protože právě na ní visíval Amíkův žlab. A ono když si s tím žlabem hrajete a vyhodíte ho z rámu, tak pak můžete chytit i ten rám a tu nádrž shodit z podstavce dolů.

     Což je ukrutná švanda.

     Tedy jak pro koho, protože služce se při pohledu na shozenou nádrž z očí udělá tenká čárka a to nevěstí nic dobrého. Bývá pak nevrlá a vulgární, a to i přes fakt, že se nikomu nic nestalo. A že ta nádrž je těžká a špatně se vrací na podstavec?

     Přece není nic jednoduššího, než ji nechat na zemi. Nechápu, proč si dvounozí všechno tak šíleně komplikují, vůbec neumí řešit problémy.

     Jo a posekala plevel v mé žrací ohrádce, služka. Což je vopruz, protože já tam žeru děsně nerad.

     Mám fakt těžký život.

     Váš chudáček koníček

WP_20160810_008 WP_20160810_003 WP_20160810_004
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: