čtvrtek 25. srpna 2016

     Tak jako mohli mi tu neschopenku ponechat o pár dní déle.

     Protože dnes jsem už dřel jako kůň. Tedy ne, že bych nebyl kůň, ale nic by se nemělo přehánět a práce tuplem. Já přeci nikam na závody nejedu, říkala to služka. Tak proč tolik cirátů?

     A ještě k tomu na jízdárně?

     A jestli největší borec ve vesmíru doufal, že si dnes zaskáče, což je naprosto jiný level ve srovnání s jízdárenskou otravou otravnou, tak doufal marně, neb cílem služčina snažení bylo „je vedro, v neděli bude ještě větší, zkusíme, jestli je v tom schopen tu drezuru zajet aspoň průměrně.“

     Něco mi říká, že není. Popravdě již nevím, co k tomuto ohranému tématu napsat. Já s Amíkem nejsme, nikdy jsme nebyli a zcela určitě ani nebudeme drezurními koníky: já kvůli specifickému nohosledu (rohlík), borec kvůli HS. A jeho HS je ve vedru opravdu přehlídka, takže pokud ho služka chtěla udržet v pozornosti a ochotě spolupracovat, tak o nějakém přilnutí a prostupnosti mohla maximálně tak snít.

     Dobrou zprávou je, že Anetka tu úlohu fakt už umí, což je vtipné především díky skutečnosti, že služka ještě pořád ne. Takže když to Anetka někde poplete, služku to nechává naprosto v klidu, protože po vlnovce nemá nejmenší tušení, co a jak a kam a proč, a Anetka může s naprostým klidem improvizovat, i když ona vždycky vyměkne a svůj omyl služce trapně nahlásí.

     Snaha u uvolňování dnes trvala fakticky dlouho, takže jsem svůj obvyklý bílý odboj „já absolutně nechápu, co to po mně vlastně chcete“ vzdal poměrně srabácky. Poté jsme s Terkou byli převeleni do stínu, což mělo jedinou chybičku – nesměl jsem se pást, ale pořád lepší než potit krev na služčině stupidním velkém kruhu.

     Notabene když jsme evidentně jediní, kdo v tomhle smysl fakt nevidí.

     Váš chudáček koníček

 WP_20160825_000 P1570266      WP_20160825_000 P1570292 WP_20160825_000 P1570317
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

You must indulge in a contest for among the greatest blogs over the internet. Ill suggest this web website!

I appreciate, cause I found just what I was looking for. You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye