pondělí 30. května 2011

Vedra se vrátila, dnešek byl věrnou kopií parného léta. Ráno jsme byli opět vypuštěni do té spodní ohrady, jak do ní smíme jen přes den (prý pro sichr, a jako fakt nechápu, proč takové cavyky), takže jsem opět navýšil objem mého břišního prostoru (o důvod víc sabotovat hnusné snídaně, protože služka opět spekuluje, co se týče poměru řízků, otrub, vojtěšky a obilí).

Po obědě nás přišli odlovit dvounozí a odvlekli nás do příjemného chládku stáje. Kdovíjak dlouho jsme v něm tedy nepobyli, protože dnešek trenérka zvolila coby „naučný den“. A my byli figuranti! Každý z nás dostal svého začátečníka, vybaveného čistícími pomůckami, a úkol zněl jasně, odstranit z nás veškeré zimní chlupy. Ne, že bych si zrovna na tyhle manévry potrpěl, protože jakékoliv sahání bytostně nesnáším, ale musím uznat, že po dnešku již vypadám skvěle. Přece jen, služka tomu čištění moc nedává, protože při něm pokaždé začne sípat a prskat, a fronty na dobrovolné vyčištění bílého chudáčka koníčka se u mého boxu opravdu nestojí.

Takže jsem krásný, hladký, úžasný!

Služka dorazila pozdě, protože se řídila časem nahlášeným Štěpánkou, který pozbyl platnosti v momentě, kdy se nad námi trenérka smilovala a odvedla nás do stáje podstatně dřív, abychom si dáchli. A jako jestli si někdo myslel, že dožeru zbytky večeře z neděle, tak to tedy jako asi opravdu fakt ne!

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: