pondělí 29. srpna 2016

     Aby se všichni z toho Amíka nezbláznili. A z té jeho a Anetčiny všestrannosti.

     Až svou kategorii vyhraje, tak jako před dvěma lety já, pak se budeme bavit o tom, kdo je tady borec.

     Tedy jakože normální borec, protože tím největším ve vesmíru Amík samozřejmě zůstává, to už je na doživotí, s tímhle jeho posláním bych se samozřejmě neodvážil nijak manipulovat!

     Jinak dneska vegáč. Služku včerejší procházka v rámci prohlídky crossu, jak to šla kvůli Anetčině dezorientaci dvakrát, asi vyčerpala, protože ježdění nakonec odpískala, byť holčičkám naslibovala hory, doly a ráchání v řece. Což na jednu stranu není fér, ale na druhou je potřeba uznat, že když se nikam nemusí, notabene pod sedlo, tak že to je pořád lepší než ta opačná varianta.

     I když je zase už vedro a osvěžení by bodlo. Trošku. Ale fakticky jen trošku!

     A jako něco už by se mohlo udělat s tím přepažením pastviny. Fajn, služka si nakoupila tyčky, má to v jedné lajně pěkně vycentrované a zatím jí všechny stojí vzorně v pozoru, ale skutečností zůstává, že my nemůžeme chodit na tu prostřední terasu. Dobře, služka chtěla, abychom tu největší louku vypásli, ale jsem si jist, že více už to vypást nejde.

     Přece sakra nebudeme žrát dle služčiných regulí! Ještě by jí to přerostlo přes hlavu a začala by vymýšlet, kolik čeho a přesně spást přes den, kolik v noci a kdy můžeme nežrat vůbec. Notabene ona, která nic z toho nikdy neochutnala a nemá tudíž nejmenší představu, jaké faktory hrají při pasení roli.

     A že to není nic jednoduchého, to je doufám nad slunce jasné.

     Prostě když už máme těžký život, měli by se k nám chovat alespoň trošku ohleduplně.

     Váš chudáček koníček

WP_20160829_002x WP_20160829_000x WP_20160829_001x
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

Thank you, I have just been searching for info about this subject for a long time and yours is the greatest I've found out so far. However, what about the bottom line? Are you positive concerning the supply?