úterý 30. srpna 2016

     Tak jako ne, že bychom neocenili služčinu aktivitu, v rámci včerejší polemiky na téma „pastvina“: samozřejmě jsme rádi, že trubka vyvíjí aktivitu, byť by se dalo sáhodlouze spekulovat, jestli ve skutečnosti jde o naše nebo její zájmy.

     Ale spíš bych se přikláněl k verzi druhé, protože výsledek tomu odpovídá. My jsme chtěli otevřít prostřední terasu, což je vcelku primitivní zásah týkající se tyček a lanka! O žádné kose a kopřivách a tak nepadlo ani písmeno, sakra.

     Prostě služka usoudila, že ke spásání toho na té dolní louce už opravdu moc není, s čímž se plně ztotožňujeme, ale tím výčet ztotožňování se definitivně končí. Její milost služka totiž inteligentně usoudila, že mezi všemi těmi kopřivami roste právě ta tráva, kterou tam na jaře děsně aktivně zasela. To byly takové ty její velkolepé plány, kdy vyhlásila kopřivám a plevelu válku a že trávě pravidelné sekání nevadí, akorát že si naposledy zasekala koncem května, než ji zdecimovala její vlastní bronchitida.

     A s astmatickou bronchitidou se prý tráva a plevel seká blbě, a jak začalo intenzivně pršet, obojí soutěžilo, kdo budě větší a vyšší. A protože tráva je nováček, kopřivy a plevele to vyhrály na plné čáře, což se dalo čekat.

     A že když prý tu trávu její milost zasela, tak že ji prostě sežereme a tečka. A tak vzala kosu, a zatímco s námi dvěma holčičky prováděly klusová cvičení, služka si vyřizovala účty s kopřivami a byla u toho děsně, ale fakt děsně vulgární.

     A že prý ať se svině těší na příští rok, že tentokrát jim nedá šanci.

     Akorát že tohle už jim vpalovala vloni a skutek utek.

     Tak jako tak, z té posekané hromady kdovíjak vydření nejsme. Musí se to celé přebrat, což je vopruz. Možná kdyby služka zase posekala kus toho pozemku vedle stáje a nanosila nám nahoru otavy, takové ty, co jsme měli o víkendu, tak to bychom jí tu zavřenou prostřední terasu odpustili.

     Jenomže tohle ona neudělá, protože v tomhle směru jí na nás absolutně nezáleží!

     Váš chudáček koníček

  WP_20160830_004 WP_20160830_005 WP_20160830_007WP_20160830_008
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku:

I appreciate, cause I discovered just what I used to be looking for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye

You're so interesting! I don't think I have read anything like this before. So wonderful to discover somebody with some unique thoughts on this subject matter. Seriously.. thank you for starting this up. This website is one thing that is needed on the internet, someone with a bit of originality!