čtvrtek 15. září 2016

     Jsem zhrzen.

     Protože tohle jako fakt ne.

     Rezavec je tady sotva den, a lavina emocí s ním související neustává, jako kdyby se k nám nastěhovala celebrita. Od božího rána si všichni všímají jen jeho, řeší jen jeho, a proudy diváků a fanoušků neustávají, což je únavné, otravné a hlavně nepřínosné, protože nám z toho nekápne vůbec nic.

     A to není fér!

     Plus služčin úchylný model seznamování, kdy vyrukovala s ideou, že seznamku s největším borcem ve vesmíru bude jistější odložit, protože rezavý imigrant má načatou přední šlachu z jeho posledního dostihu. A že první den na pastvině tudíž stráví se mnou, takže nahoru jsem s ním trapně musel já, a to se mi vůbec nelíbilo, protože Amík zůstal ve stáji a celou dobu na mě volal, že jsem zrádce a nevděčník, a přitom já v tom všem byl úplně nevinně.

     A nahoře na pastvině další šok, protože služka tam včera večer v době naší nepřítomnosti postavila ohrádku. Dvě stě metrů čtverečních, do kterých nás s rezavcem zavřela; a že prý hodní kluci a že nemáme zlobit.

     Tak jako kdo by zlobil, v elektrice? Dala si s tou ohrádkou fakt záležet, místo jedné řady drátů narafičila dvě, a s tím se těžce bojuje.

     Ale jako seno dobré, to zase ano. A bez keců, že mám břicho jako březí kobyla. Rezavý je naštěstí hodný, ke mně, a dokonce mě nechává žrát z jedné kupky, z čehož služka slzela dojetím, ale naprosto upřímně, já z toho kdovíjak odvařený nejsem. Ano, borec Amík mě kvůli kupce sena pravidelně bije, ale jsem si jist, že on k tomu má svůj důvod, a proto jsou negativní komentáře tohoto typu silně irelevantní.

     A pak zase celý den návštěvy, vesměs kontrolní. Jestli náhodou neděláme cirkus. Prostě jedna trapnost za druhou.

     Největší borec ve vesmíru se k nám připojil až odpoledne, po práci. Pod sedlo musel prý hned ze dvou důvodů: zaprvé trénink, zadruhé aby neměl energii dělat bordel. A tak na sebe v uctivé vzdálenosti od elektrického lanka s přistěhovalcem udělali velmi emotivní hohoho: zuřivé hrabání, frkání a plno výstražných obličejů, bohužel za neustávajícího varování služky, která prostě principy koníkovských postupu ignoruje a odmítá je akceptovat.

     Notabene když já do toho nemohl nijak zasáhnout, jelikož jsem trčel na špatné straně barikády.

     Ale slušně velká kopa sena jako bonus, to zase ano. Ještě kdyby si tak chudáček koníček mohl říci, že kvůli němu, ale to samozřejmě nehrozí, protože všechno se teď dělá výhradně kvůli zrzavému a kvůli zrzavému se nejspíš začne točit vesmír obráceně a služka s Kibickou se roztečou ve svých vlastních emocích a bude od nich navždy klid.

     Mám prostě SAKRA těžký život a nikoho to nezajímá!

     Váš chudáček koníček

150920160000 IMG_1163150920160000 IMG_1171 
150920160000 IMG_1162150920160000 IMG_1180150920160000 IMG_1187 B a F a A(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: