sobota 17. září 2016

     Furt je tady, rezavej.

     Čekáme, kdy samou pýchou exploduje a bude od něho klid, protože ani dnešek nebyl výjimkou, co se týče návštěv!

     Jako kdyby jeho příchod do naší komunity znamenal top životní událost, a to se mi tedy vůbec nelíbí.

     A nelíbí se mi ani počasí, protože od včerejšího večera nepřetržitě lije. A to tak že fakt hustě, a protože největší borec ve vesmíru se doteď s výměnou srsti neobtěžoval a rezavý migrant je stále ještě hladce oholen z posledního dostihu, jsem jediný venku být schopný já. A naštěstí je služka natolik soudná, že mě na pastvinu samotného nevyhodila, protože za tohle bych jí fakt nepoděkoval!

     Notabene když speciálně já vytrvalý déšť nenávidím, protože nic není horšího, než když na vaše bílé já kape, nebo nedej Bože teče. To je absolutní peklo.

     Takže jsme byli ve stáji, všichni tři. Amík s rezavcem na sebe pořád ještě dělají hohoho, přes stěnu boxu, a tak služka momentálně neuvažuje o návratu mého Amíka do prostředního boxu, což se mi sakra nelíbí, protože Amík je můj kámoš a já vedle sebe nic rezavého nechci.

     Ale že prý je pak prohodí, že tohle je dočasné a že nováček je veprostřed, abychom si na sebe všichni zvykali. Nevím, jak Amík na druhé straně, ale já si na rezavého zvykat nechci!

     Chci Amíka, vedle sebe. Tečka. VELKÁ BÍLÁ TEČKA!

     Odpoledne dvě hodiny pršet nemělo, takže služka přiklusala a pustila nás na dvůr, abychom se prošli. A to pěkně na etapy, takže nejdřív já a zrzavec, posléze Amík a zrzavec, aby si k sobě čichli na neutrální půdě. Ale jako mezi námi bílými koníky nic moc zážitek, protože služka nás na tom dvoře hlídala jako pes a nedovolila mi zbla nic, co by se mi zrovna líbilo dělat, jako třeba jít se podívat do kozlína anebo vylézt na hromadu čerstvě přivezeného uhlí.

     Vůbec nemá pochopení, je to s ní čím dál tím horší. To uhlí se mi fakt líbilo, skoro už jsem byl úplně na špičce, a když se do toho hrabalo, perfektně to kouřilo takový moc hezký temný dým.

     Po odpoledních audiencích se znovu zatáhlo a počalo lít, takže nás strčili zpátky do boxů a že to ještě musíme jednu noc vydržet.

     Tak jako asi vydržíme, ale té trávy mohla její milost služka nasekat víc. Je líná a vůbec jí na nás nezáleží!

     Váš chudáček koníček

170920160000 IMG_1221170920160000 IMG_1222160920160000 IMG_1217 Baron
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: