neděle 18. září 2016

     A už toho mám fakt dost.

     A vysvětlil jsem to služce doufám naprosto jasně.

     A srozumitelně!

     Mě naprosto nezajímá, že rezavec potřebuje kamaráda, aby se adaptoval. To já potřebuji k životu Amíka, a to tak že hodně! A tak když nás hned ráno přivedli všechny tři na pastvinu a mě šoupli do těch dvě stě metrů čtverečných společně s přistěhovalcem, jal jsem se sjednat nápravu.

     Protože proč bych já měl trčet ve dvou stech metrech čtverečných prostoru, když všude okolo je velká zelená louka, na které se dá cválat a tak?

     A tak jsem se příkladně rozklusal proti elektrickému plotu, a po služčině velmi hlasitém „Fine, NE!“ a následném „VOPOVAŽ SE!“ jsem se vopovážil. A dvacet metrů před dráty jsem si hezky nacválal, spočíval jsem si cvalové a bez ztráty kytičky jsem si ty dvě řady drátů, které jsou vidět, až když jste od nich fakt jen kousek, přeskočil a nějakých sto čtyřicet, nebo kolik to mělo, mě opravdu netrápilo.

     Přece se nenechám buzerovat a omezovat jen proto, že si služka s Kibickou pořídily rezavou věc, notabene momentálně ničeho schopnou!

     Souhrn slov, který následně ze služky vyletěl, mezi slušnými čtenáři publikovat nelze. Ano, jsem si vědom skutečnosti, že jsem definitivně ztratil punc „on je v tomhle super, přes elektriku neskáče“, ale i tak jsem plně spokojen, protože jinak bych musel trávit čas bez Amíka, a to je tak strašně frustrující, že prostě bylo po všech stránkách výhodnější spáchat delikt.

     I s rizikem, že se tím vysvětlí mnoho příhod do této chvíle spadajících do kategorie „nevysvětlitelné přesuny bílého koníka v čase a prostoru“.

     Nicméně spoustu trumfů v rukávu stále ještě mám, tohle byl pouhý zlomek mých skrytých umů a dovedností.

     Pod sedlo dnes nikdo z nás nemusel a poděkovat je nutné mně, neboť právě díky mému rannímu skákacímu extempore služka strávila čas naprosto jinou činností, než je jít trápit chudáčky koníčky prací. Že prý ty neviditelné dráty jsou na houby, a že než konečně přijde páska, kterou měli doručit minulou středu, potáhne dráty lankem a trošku tu ohradu „narovná“. Rezavec sice nevypadá, že by trpěl úmysly napodobovat můj heroický skok, ale jelikož se teď všechno točí výhradně kolem něho a služka s Kibickou jsou schopny kvůli němu darovat i vlastní orgány, tak k revitalizaci stávajícího plotu došlo, a to i za lehce deštivého počasí.

     Ale čert to vem, hlavně že jsem společně s Amíkem

     A že má rezavec mou luxusní super deku a já jen tu membránovou, to asi dodávat nemusím. Svět prostě není spravedlivý!

     Váš chudáček koníček

180920160000 P1020644 stádo180920160000 P1020646_up180920160000 P1020647
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: