pátek 23. září 2016

     Proč musí na jízdárnu i bílý koník, když závodit v sobotu bude jen hnědý?

     Nešlo by v této konkrétní oblasti změnit stanovy a pravidla?

     Nebo se touto problematikou alespoň zabývat? Hlouběji?

     Tedy ne, že by mě netěšilo, že po mé přítomnosti všichni tolik touží a bazírují na ní, ale čistě hypoteticky – proč si všechno tak děsně komplikovat?

     Viz přesun Bardotky, kterému momentálně sedlo nehrozí, protože ten disponuje neschopenkou „minimálně dva měsíce bez práce“ (někdy s ním budu muset hodit řeč, protože způsoby, jak tuto neschopenku získat, mě nesmírně zajímají). Na každý pád (a že jich je), nebylo by opravdu snadnější ponechat Bardotku nahoře na pastvině, aby s těmi svými věčně omílanými obloučky nemusel chodit po té příšerné bahnité a kamenité cestě do stáje, a posléze zpátky?

     Určitě mu to neprospívá.

     A aby nahoře zrzavý protekčák nezůstával sám a opuštěn, mohl by mu společnost krásně dělat bílý koník, přece. A všichni by byli spokojeni.

     Jenomže moje služka je chronicky posedlá svým rozpisem práce a že je potřeba, aby jezdila i Míša a blablabla. Samé hloupé výmluvy!

     Navíc jízdárna kdovíjak nevyschla. Na skákání to rozhodně nebylo, takže mi má bílá hlava nebere, proč jsme tam vůbec šli. Mohlo se přece krásně zaklusat a zacválat na pastvině, bez pitomých kruhů a tak, ale tohle je házení hrachu na zeď, v tomhle směru dvounozí schopni přijmout případná vylepšení tréninku nejsou. A přitom právě poznámky velezkušeného bílého koníka relevantní jsou, a ne málo!

     Těžko soudit, která z holčiček je ohledně zítřka víc nervózní. Anetka z faktu, že si kvůli výkyvům počasí naposledy zaskákala před týdnem, Terezka ze skutečnosti, že jde o její závodní premiéru. Chvílemi to působilo, že holčičky na sebe stres přehazují a znervózňují se navzájem, ale ať už je to jakkoliv, naprosto přesně vím, kdo je úplně nejvíc nervózní. A pro správnou odpověď nemusíme chodit daleko.

     Já!

     Protože já budu zítra minimálně půl dne bez Amíka a nejsem si vůbec jist, jestli to rozdýchám.

     Mám ultra těžký život!

     Váš chudáček koníček

230920160000 P1570494230920160000 P1570498230920160000 P1570506230920160000 P1570509
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: