sobota 24. září 2016

     Nezájem.

     Protože jestli si její milost služka opravdu myslí, že ocením skutečnost, že nemusím být zavřený ve stáji, když největší borec Amík musel odcestovat na závody, tak to ani omylem!

     Nějaký francouzský přistěhovalec je opravdu slabá náhrada, za tím si stojím. Plus způsob, jakým nás služka ráno odvelela směr pastvina, to bylo naprosto ponižují a komplexně degradující!

     A pranic mě nezajímá, že bylo celý boží den naprosto krásně, takže sluníčko a teplíčko, skoro jako na jaře. Ani že jsem nebyl na pastvině sám a opuštěn, protože ve vedlejších dvou stech metrech čtverečních si rezavou kůži vyvaloval Bardotka, který se tím pádem děsně vtíral a děsně si hrál na největšího kamaráda pod sluncem.

     Což já mu nežeru, protože ohledně migrantské politiky mám já naprosto jasno. Bez největšího borce Amíka je má existence ochuzena a žádná rezavá náhražka tomu nemůže konkurovat!

     A že jsem já nikam na závody nemusel? Nezájem.

     I když to byly závody fakt na celý den, protože Terka startovala až po obědě a Aneta až v soutěžích po Terce? Nezájem!

     Že všichni ze všeho přivezli mašli? Nezájem!!!

     Protože mně je naprosto fuk, že Terezka svou premiéru nakonec musela absolvovat s Amíkem a že si vedla statečně. Je mi naprosto fuk, že Anetka po pokaženém parkuru, který byl hodnocený na styl, sama sebe okradla o mnohem lepší umístění, než bylo výsledné páté místo. Protože jestli jí služka před startem něco omílala do zblbnutí, tak právě „pozor na kontracval!“, což dopadlo tak, že Anetka v jinak precizní jízdě spáchala hned dva. Stejně tak je mi naprosto fuk, že v poslední soutěži Anetku předjeli jen zkušení mazáci, kteří startují i ve vyšší lize.

     Já se prostě rohlíkem opíjet nenechám, a to ani když je zrzavý. Borce Amíka mi nikdo nikam odvážet nebude a tečka!

     Váš chudáček koníček

240920160000 IMG_1250

240920160000 IMG_1279
(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: