pátek 10. června 2011

Ráno samé šoky.
Tak trenérka mě nepřekvapila, ta vzácná není, ale přítomnost Kibicky překvapující byla. Co tady tahle dělá, po letech? A že prý se o mě přišla postarat, aby služka mohla s nimi do Dvorečku, protože služka kvůli práci ráno nestíhala. A že prý jestli se pokusím Kibicce zdrhnout, tak že mě sežerou zaživa.

No jasně! Vyloženě jim to věřím.

Snídani jsem dostal, sežral, a pak mě trenérka vyšoupla na zahrádku, kde už jsem měl od Kibicky navozenou trávu. Kibicka mi pak vykydala a nanosila vodu, přičemž se přizabila (mokra guma od hnoje klouže, pokud někdo nosí pérka s hladkou podrážkou), a největší haló nastalo po obdržení SMS v tomto znění:“Vezmi mi prosim chapsy, jsou v bedne, zeleny“. Ne, že by Kibicka nevěděla, jak vypadají chapsy, akorát že Kibicka hledala zelené chapsy, nikoliv chapsy v zelené bedně, ale včas jí došlo, že služka by zelené chapsy pravděpodobně nenosila (bohatě stačí, že má zelenou bednu).

A pak pohoda den, než odpoledne přišli Amík, Béruš a Megy. Museli jsme na jízdárnu, a protože služka byla v trapu, tak jsem kromě začátečníků vyfasoval Nikču, a pracovali jsme, jakože uvolňovat a tak různě. Žalovali na mě služce, že jsem chvílemi odmítal spolupracovat, ale přece po mně nemůžou chtít, abych precizně vyšlapoval v tomhle povrchu, to jako fakt ne.

Zítra měli Amík s Megy jet na veřejňák, ale nepodařilo se sehnat vlek, takže trenérka postavila dětem parkur u nás, a když služka dorazila a vystoupila z auta, tak ji výška překážek viditelně zaskočila. Prý co to je? A že prý náhradní závody, zítra, a jestli prý budu s dětmi soutěžit i já. Ale služka to zamítla, protože zítra mám mít volno, abych nebyl přetažený, když naplno pracuji teprve čtvrtý den.

Takže zítra flákárna! Paráda.

Váš chudáček koníček(nebude zveřejněn)


Opište text z obrázku: